Oddział przedszkolny

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Plewiskach

ogłasza

1. Rekrutację dzieci z rocznika 2018 do oddziału wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025 zamieszkałych na terenie Gminy Komorniki. Rekrutacja odbywa się elektronicznie w systemie „Nabór” dostępnym na stronie: https://nabor.pcss.pl/komorniki

Zachęcamy również do zapoznania się z Komunikatem zamieszczonym w dniu 20.01.br. na stronie Gminy Komorniki   https://www.komorniki.pl/aktualnosci/rekrutacja-do-przedszkoli.html

2. Zapisy dzieci z rocznika 2017 do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 zamieszkałych                   w obwodzie szkoły. Dzieci z rocznika 2018 mogą zostać przyjęte do klasy I na wniosek rodzica, po dostarczeniu zaświadczenia o spełnianiu obowiązku rocznego przygotowania przedszkolnego Zgłoszenie dzieci do klasy I odbywa się w formie tradycyjnej poprzez dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia do sekretariatu. Wniosek dostępny jest na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja klasy 1-8

Obwód szkoły – ulice: Bazyliowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cechowa, Cicha, Dojazd, Fabianowska od numeru 71, Graniczna,  Grunwaldzka od ulicy Kolejowej do granicy z miastem Poznań, Jarzębinowa, Kolejowa od ulicy Grunwaldzkiej do ulicy Miętowej, Klonowa, Kminkowa, Koperkowa, Krótka, Kupiecka, Kuźnicza, Lawendowa, Letnia,  Lubczykowa, Lukrecjowa, Miętowa, Miodowa, Mokra, Ogrodowa, Owsiana, Pasieki, Pasterska, Podgórna,  Południowa, Północna, prof. Jana Kozłowskiego, prof. Wacława Strażewicza, Przewozowa, Pszenna, Rolna, Rumiankowa, Słoneczna, Spokojna, Skryta, Stawna, Sucha, Szafranowa, Szałwiowa, Szczypiorkowa, Tymiankowa, Wołczyńska, Wschodnia,  Zakładowa, Zachodnia, Zacisze, Zielarska, Żytnia, Zbożowa.

Termin rekrutacji i zapisów dzieci:  od 4 do 15 marca 2024 r.  codziennie w godzinach 7.30- 15.30 oraz 15.03 od godz. 9.00 – do. godz. 17.00.

Przy zapisie dziecka rodzic przedstawia do wglądu swój dowód osobisty oraz oryginał skróconego aktu urodzenia dziecka.