Zajęcia z jogi dla klas 1

Po ukończeniu kursu jogi we Florencji prowadzimy cotygodniowe zajęcia w klasach pierwszych – po 20 minut – oparte na różnych bajkach wyciszających, wzbogacone elementami jogi, co sprawia, że dzieci są spokojniejsze, bardziej skupione i otwarte na współpracę z rówieśnikami. Zorganizowaliśmy także pojedyncze zajęcia w starszych klasach. Dodatkowo przeprowadziliśmy zajęcia dla nauczycieli, podczas których wprowadzamy elementy jogi i techniki relaksacyjne. Zdobyta wiedza z kursu we Florencji pozwala nam inspirować i wspierać nauczycieli  w codziennej pracy. Kurs okazał się dla nas niezwykle wartościowy, a doświadczenie, które zdobyliśmy, możemy teraz wykorzystać i dzielić się nim z innymi.